مقالات گردشگری

برگزاری مجمع شائبه برانگیز فدراسیون والیبال به جای انتخابات

در حالی که طبق گفته معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان قرار بود بعد از لیگ ملت ها تاریخ ثبت نام انتخابات ریاست فدراسیون والیبال اعلام گردد، گردهمایی رؤسای هیات های استانی به بهانه برگزاری مجمع عمومی این فدراسیون شائبه هایی را درباره انتخابات پدید آورده...

28 مرداد 1398

افسانه ناکامی ها در برج دختر استانبول

معرفی کامل برج دختر استانبول | Maidens Towerاستانبول شهری برای همه! با توجه به تلفیقی از جاذبه های تفریحی و تاریخی که در این شهر وجود دارد برای تمامی سلیقه ها گزینه های جذابی دارد و می توان از آن به عنوان یک مقصد تمام عیار نام برد. همانطور که گفتیم در این شهر...

24 مرداد 1398

دفتر پایگاه میراث جهانی قنات گوهرریز جوپار راه اندازی شد

دفتر پایگاه میراث جهانی قنات گوهرریز جوپار در استان کرمان هم زمان با سالگرد ثبت جهانی این اثر راه اندازی شد.

22 مرداد 1398

قانون جدید روسیه برای صنعت گردشگری

همانطور که مشاهده می گردد، جهت اروپا برای گردشگران روس چندان جذاب و محبوب به نظر نمی رسد. یونان از جمله کشورهای اروپایی است که گردشگران زیادی را از روسیه به خود جذب می نماید. با این وجود اکثر روس ها تمایل دارند تا در مناطق تفریحی و استراحتی در ترکیه و مصر...

22 مرداد 1398

کلیسای کانتور، یادگار روس ها در قزوین

قزوین یکی از زیباترین شهرهای ایران است، شهری که به واسطه قرارگیری در راستا شهرهای شمالی کمتر مورد اقبال مسافران قرار می گیرد و اغلب مسافران شمال کشور از کنار تمام زیبایی ها و جذابیت های این شهر خوش آب و هوا و تاریخی عبور می کنند. قزوین از نظر تاریخی هم...

19 مرداد 1398

اصرار پرسپولیس و پدیده روی یحیی، گل محمدی امروز استارت می زند

به گزارش خبرنگاران، جواد طاری بخش با بیان اینکه یحیی گل محمدی سرمربی قانونی تیم پدیده است، گفت: از طرف ما مسئله ای برای کار با گل محمدی نیست. امروز اولین جلسه تمرینی تیم با یحیی گل محمدی از ساعت 17 شروع می گردد. بلیت پرواز گل محمدی به مشهد را هم گرفته ایم...

16 مرداد 1398

انتقال اطلاعات با نور از طریق لامپ هوشمند

به گزارش خبرنگاران به نقل از فیوچریسم، شرکت Signifiy یک گجت جدید در حوزه اینترنت اشیا ابداع نموده است. این گجت که Trulifi نام دارد در حقیقت یک حباب لامپ هوشمند است که می تواند با استفاده از نور به جای وای فای جریان اطلاعات را منتقل کند.

16 مرداد 1398

ترامپ: من یک فروشنده برای کشورم هستم!

دونالد ترامپ در مصاحبه با سی ان بی سی نیوز گفت مثل یک تاجر کشور ها را به خرید تولیدات نظامی آمریکا ترغیب می نماید.

10 مرداد 1398

فراوری هواپیمای هلیکوپتری برای حمل بار

شرکت بل از فراوری هواپیمای باربری ویژه ای خبر داده که در انتهای دو بال آن ملخ هایی عمودی مشابه با هلیکوپتر برای تسهیل پرواز تعبیه شده است.

3 مرداد 1398

ظریف: جامعه بین المللی برای بازگشت ثبات و حفظ برجام اقدامات ملموسی انجام دهد

محمدجواد ظریف تأکید کرد، اعضای جامعه بین المللی و اعضای برجام باید برای بازگشت ثبات و حفظ برجام اقدامات ملموسی انجام دهند.

1 مرداد 1398

کسب رتبه نخست تنوع زیست بوم استارتاپی در جنوب غرب آسیا تا گسترش کارخانه های نوآوری

تهران- خبرنگاران- مجموعه معاونت علم و فناوری به عنوان پیشران حرکت علمی کشور و تسهیل گر در تبدیل دانش فنی و تحقیقات علمی و دانشگاهی به نوآوری ها و تجاری سازی فناوری ها، سعی نموده در پنج سال اخیر، توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری در کشور را رویکرد محوری و...

30 تیر 1398

پوتین: جایگزینی برای حل مسالمت آمیز مسائل هسته ای کره شمالی وجود ندارد

رئیس جمهوری روسیه در خاتمه مذاکرات امروز خود با رهبر کره شمالی با تأکید بر غیرقابل جایگزین بودن حل و فصل مسالمت آمیز مسائل هسته ای در شبه جزیره کره، از آمادگی مسکو برای ادامه همکاری در راستای کاهش وخامت اوضاع در منطقه اطلاع داد.

21 تیر 1398

کاوش های باستان شناختی غار کلدر به فصل سوم رسید

پس از یک هفته عملیات تجهیز کارگاه و دو روز کارگاه فشرده آموزش روش کاوش برای اعضاء هیات ، فصل سوم کاوش باستان شناختی غار کلدر آغاز شد.

17 تیر 1398

یک گام نزدیک تر به رؤیای سفر لندن به نیویورک کمتر از یک ساعت

مهندسان کمپانی انگلیسی Reaction Engines با سیستم شبیه سازی توانست سرعت 3.3 ماخ معادل 4023 کیلومتر بر ساعت را با موفقیت آزمایش کند.

13 تیر 1398

مشارکت دانشجویان در فعالیت های داوطلبانه فرهنگی افزایش یافته است

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: فعالیت های فرهنگی جان تازه ای به فعالیت های سیاسی، اجتماعی در دانشگاه ها داده است و به همین دلیل میزان مشارکت و فعالیت های داوطلبانه دانشجویان در مجموعه های فرهنگی افزایش یافته است.

13 تیر 1398

اکران فیلم زندگی نخست وزیر همزمان با شروع انتخابات 900 میلیون نفری در هند

یک فیلم سینمایی بحث انگیز درباره زندگی نخست وزیر هندوستان با وجود مخالفت احزاب رقیب همزمان با نخستین روز انتخابات سراسری در این کشور روی پرده می رود.

12 تیر 1398

شرکت خدمات مسافرتی آسمان گشت خیال فاقد هرگونه مجوز است

شرکت خدمات مسافرتی آسمان گشت خیال فاقد هرگونه مجوز است و مسافرین و گردشگران از اخذ خدمات از این شرکت خوداری کنند.

9 تیر 1398

پرواز های شنبه 25 اسفندماه 97 فرودگاه شیراز

برنامه پرواز های فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز را از خبرنگاران فارس مشاهده کنید.

6 تیر 1398

واکنش سرپرست فدراسیون هندبال به موجودی حساب فدراسیون

سرپرست فدراسیون هندبال می گوید که از موجودی حساب فدراسیون هندبال خبر ندارد.

3 تیر 1398

ظرفیت اقامتی یزد به 10 هزار تخت رسید

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: سال جاری در مجموع 75 پروژه گردشگری در استان یزد افتتاح شد که این پروژه ها ظرفیت تخت های اقامتی یزد را به 10 هزار مورد رساند.

1 تیر 1398
تعداد: (41)