اخبار اقتصادی

خبرنگاران آن 60 هزار و 365 نفر

تهران- خبرنگاران- 60 هزار و 365 نفر از 29 اسفند 1398 تا 29 اسفند 1399 و در این بازه زمانی یک ساله به علت ابتلا به ویروس کرونا در کشور فوت نموده اند و داغ های زیادی به جان خانواده ها نشاندند و فقط یادشان ماند، اما این جهت تجربه های زیادی هم به همراه داشت.

24 فروردین 1400

جهش نشر الکترونیک در سال کرونا

خبرنگاران - امین نادری، کارشناس نشر الکترونیک: وقتی از دنیای کتاب های الکترونیک صحبت می کنیم، شاید اولین مبحثی که برای بسیاری از علاقه مندان و دغدغه مندان نسبت به بحث کتاب و کتاب خوانی مطرح شود، به خطر افتادن آن علقه و الفتی است که طی سالیان بین مخاطبان...

24 فروردین 1400

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه: مترو در ایام نوروز همانند روز های تعطیل خدمات رسانی دارد

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران و حومه در ایام نوروز همانند روز های تعطیل به شهروندان و مسافران خدمات رسانی دارد و ایستگاه های آن حتی لحظه تحویل سال هم فعال بود.

21 فروردین 1400

گفت وگوهای غیر رسمی میان ایران و آمریکا تکذیب شد

تهران (پانا) - منبع نزدیک به شورای عالی امنیت ملی ایران انجام گفت وگوهای غیررسمی میان ایران و آمریکا را تکذیب کرد.

20 فروردین 1400

فوتبال ایران ورشکسته است، نمایندگان مجلس باید رئیس فیفا شوند!

محمود اسلامیان در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به انتخابات گذشته فدراسیون فوتبال تاکید نمود که شهاب الدین عزیزی خادم رئیس جدید فوتبال اشتباه تغییر زیاد مدیران در فدراسیون را تکرار نمی کند. وی با بیان اینکه فوتبال ایران به خاطر نداشتن 70 درصد از حق پخش...

20 فروردین 1400

رشد اقتصاد عربستان منفی تر شد

رشد نهایی سه ماهه پایانی سال 2020 عربستان منفی 3.9 درصد اعلام شد.

17 فروردین 1400

هشدار درباره افزایش مبتلایان به کرونا

به گزارش خبرنگاران، مسعود مردانی، عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش تعداد موارد جدید بیماری کرونا در کشور، گفت: البته این افزایش فعلا به حدی نیست که تمام تخت های بیمارستانی اشغال شده باشد ولی از آن جهت نگران کننده است که اگر فرایند...

1 فروردین 1400

بررسی گزارشی درباره شرایط استخراج رمز ارزها در دستور کار

بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد شرایط استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن و گزارش کمیسیون حقوقی در مورد استنکاف از اجرای ماده(1) قانون مدنی از سوی رئیس جمهوری در دستور کار امروز مجلس است.

29 اسفند 1399

واحد های کمتر از 3 میلیارد در پایتخت

بخش زیادی از تقاضای بازار مسکن مربوط به واحد های مسکونی اقشار میان درآمدی جامعه است که به واسطه جهش قیمتی واحد های کمتر از 3 میلیارد تومان بخش قابل توجهی از خرید ملک را به خود اختصاص می دهند.

27 اسفند 1399

سامانه الکترونیکی جایی برای چانه زنی و سوتفاهم ها باقی نخواهد گذاشت

تهران (پانا) - معاون حقوقی و فنی مالیاتی کشور گفت که صدور قالب های الکترونیکی در بحث صورت حساب های مالیاتی ،باعث می شود که تحول بزرگی در اقتصاد کشور صورت بگیرد.

19 اسفند 1399

انتخاب محله های پایلوت ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی در شیراز

خبرنگاران/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس از مشخص شدن محله های پایلوت برای ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی شهر شیراز، خبر داد.

15 اسفند 1399

دستاورد های حوزه نفت و گاز به نمایش درآمد ، شکست تحریم های نفتی

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، با مشارکت ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی در حال برگزاری است.

4 اسفند 1399

واکنش بانک مرکزی به ادعای آلمان درباره اینستکس

تهران (پانا) - بانک مرکزی نسبت به ادعای قائم مقام وزارت امور خارجه آلمان در مورد عدم موفقیت کانال اینستکس واکنش نشان داد.

28 بهمن 1399

چرا تقاضا برای روغن زیاد شد؟

بعضی مردم شهرستان ایرانشهر، شوش، فیروزکوه و فارس از کمبود دوباره روغن در بازار خبر می دهند.

22 بهمن 1399

حل مشکل تامین واکسن کرونا تا شهریور، آخرین شرایط واکسن در جهان

به گزارش خبرنگاران، دکتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی امروز در همایش تخصصی گروه آینده نگری، نظریه پردازی و رصد کلان سلامت با موضوع آنالیز شرایط فراوری واکسن کرونا در کشورها و ارائه توانمندی کشور ایران در فراوری آن که به صورت آنلاین...

19 بهمن 1399

افت 5000 واحدی بورس در شروع معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران، امروز چهارشنبه 10 دی 1399 با افت 5095 واحدی، به یک میلیون و 406 هزار و 763 واحد رسید.

15 بهمن 1399

پرداخت کرایه خطوط ون و تاکسی باقرشهر الکترونیکی می گردد

خبرگزاری خبرنگاران- در جلسه ای هماهنگی اجرای طرح پرداخت کرایه خطوط ون و تاکسی باقرشهر به صورت الکترونیکی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری باقرشهردر سالن جلسات شورای اسلامی برگزار گشت.

9 بهمن 1399

فاصله اقتصاد ایران با ابرتورم

در جهت کنترل تورم، باید اول از همه مساله تحریم ها، مساله فضای کسب و کار داخلی و مساله رانت و فسادی که در اقتصادمان وجود دارد را حل کنیم تا درآمد ملی اقتصادمان افزایش پیدا کند.اقتصاد ایران در این چند دهه، همواره با متوسط تورم بالایی دست و پنجه نرم کرده...

7 بهمن 1399

مزایای ترابرد به ایرانسل چیست؟

ترابردپذیری یا انتقال شماره تلفن همراه قابلیتی است که با حفظ شماره خود میتوانید به اپراتور دیگر کوچ کنید. یکی از مزایای ترابرد به ایرانسل قیمت پایین خدمات این اپراتور میباشد.

4 بهمن 1399

انتشار و توزیع 3 عنوان کتاب ایرانی با حمایت گرنت در ترکیه

به گزارش خبرنگاران، به نقل از اداره مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی، علی فریدونی از حمایت برای انتشار سه عنوان کتاب از سوی انتشارات Mevsimler اطلاع داد و گفت: شاخه ها در باد، ریشه ها در خاک نوشته مصطفی رحماندوست با حمایت مصوب 400 یورویی، کتاب پشت پنجره نوشته...

19 دی 1399
تعداد: (249)