10 جزیره کوچک در ایسلند

به گزارش وبلاگ یادگیری، عکاس Jakub Polomski به ایسلند سفر کرد و طبیعت شگفت‌انگیز خود را با استفاده از یک هواپیمای بدون خلبان تصویر کرد . این ابتکار از بالا عکس می‌گرفت و اجازه می‌داد مناظر را از زاویه دیگری تماشا کند . با صدای بلند به نتایج شگفت‌انگیز نگاه کنید .

10 جزیره کوچک در ایسلند

10. Vik
جنوبی‌ترین روستا که در مجاورت جاده کمربندی قرار گرفته‌است ، که این کشور را دور می‌زند و یک سواری زیبا فراهم می‌کند ، در محیط واقعا ً زیبایی یافت می‌شود . این زیستگاه در ساحل دریا ایجاد شده‌است ، در حالی که دیواره‌ای سنگی شیب‌دار در پس‌زمینه قرار دارند .
چرا به آنجا بروی ؟
طبیعت و روستای قابل‌ستایش ، آن را به یک مکان عالی تبدیل می‌کنند . کلیسای یک نماد شهر و سقف پر جنب و جوش آن را می‌توان از دور دید .
9. Kerlingarfjoll
یک دامنه کوه بلند 477 متر ( 4، 846 فوت ) به سیستم آتشفشانی متصل است ، بنابراین چشمه‌های آب‌گرم زیادی در میان چیزهای بزرگ دیگر وجود دارد . این یک منطقه کوهستانی است که در آن مردم یکی از بهترین تجارب پیاده‌روی در ایسلند را دارند .
چرا به آنجا بروی ؟
این تفریحگاه امکانات لازم برای تضمین یک سفر عالی را فراهم می‌کند .
8. Flaajokull
یخچال تماشایی جنوبی از یخچال واتنا جوکل در جنوب پیدا شده‌است . در طی صد سال گذشته ، Flaajokull در پارک ملی واتنا جوکل پیدا شده‌است . با این حال ، آن می‌تواند روی پا بررسی شود ، با این حال ، از بالا زیبایی آن به طور کامل آشکار می‌شود .
چرا به آنجا بروی ؟
این یخچال یکی از یخچال‌ها در ایسلند است که می‌تواند تمام سال از آن بازدید کند . این پرنده همچنین به غارهای یخی می‌بالد یکی از هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های این سرزمین یخی .
7. فضای داخلی
یک دریاچه یخی در پارک ملی واتنا جوکل پیدا شده‌است . این کوه یخی در حال ذوب شدن است و به تازگی نیز به عمیق‌ترین دریاچه در ایسلند تبدیل شده‌است . یخ یخی و کوهه‌ای یخی که از بالا دیده می‌شوند ، این مکان را به مکانی هیجان‌انگیز و زیبا برای بازدید از آن تبدیل می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
شما می‌توانید یک تور قایق در این دریاچه داشته باشید که یک تجربه واقعا ً منحصر به فرد را ارایه می‌دهد .
6. حفظ ذخیره طبیعت
این منطقه که به نام Friðland að Fjallabaki در ایسلند شناخته می‌شود ، یک ذخیره کوهستانی آرام است که فرصت‌های پیاده‌روی عالی برای کل خانواده فراهم می‌کند . همچنین سوارکاران متکی به اسب را جذب می‌کند . خانه‌های راحتی امکانات را فراهم می‌کنند و گردشگران را قادر می‌سازد مدت بیشتری به پارک بروند .
چرا به آنجا بروی ؟
یک انتخاب خوب برای رفتن به خانه یا با یک خانواده . طبیعت عالی و همچنین امکانات اجازه خوردن ، استراحت و داشتن خواب خوب شبانه را می‌دهد .
5. Dimmuborgir
پهنه وسیع میدان‌های گدازه ، منظره‌ای غیر زمینی ایجاد می‌کند . در ایسلند نام آن به معنای قلعه‌های تاریک است و در حقیقت مثل پادشاهی شیاطین به نظر می‌رسد . این منطقه شامل craters ، دریاچه‌های گدازه ، لوله‌های گدازه و انواع مختلف گدازه است .
چرا به آنجا بروی ؟
اگرچه این مکان تاریک است ، اما این مکان بسیار الهام‌بخش است . زیبایی noir در افسانه‌ها به تصویر کشیده می‌شود و آن را مکانی نامگذاری می‌کند که در آن زمین به زمین متصل می‌شود .
4. Westfjords
این شبه‌جزیره که به نام Vestfirðir در ایسلند شناخته می‌شود ، یک شبه‌جزیره بزرگ در بخش nothwestern کشور است . در اصل زمین بسیار چشمگیر است : شیب تند ، تپه‌های شیب‌دار و کوه‌ها ، سفر به خودروها را دشوار می‌سازد .
چرا به آنجا بروی ؟
زمین را می‌توان از آب در یک سفر قایق به آن نزدیک کرد . خط ساحلی آن مملو از روستاهای ماهیگیری است در حالی که بزرگ‌ترین شهر در منطقه جذابیت Nordic دارد .
3. نور پس‌زمینه
یک شکاف آتشفشانی در جنوب جزیره یک منطقه بسیار غیر عادی را از هم می‌پاشد . خاک سیاه آن توسط سبزه شاداب قطع می‌شود و از تپه‌ها و قله‌ها و قله‌های مختلف بالا می‌رود . این شکاف در 8 ماه در قرن 18 ایجاد شد : ابره‌ای سمی و دی‌اکسید گوگرد 75 درصد از جمعیت Icelands را کشته‌اند . این کشور همچنین محصولات خود را در سراسر جهان تحت‌تاثیر قرار داد و 6 میلیون نفر را کشت و مرگبارترین حادثه در تاریخ بشر شد .
چرا به آنجا بروی ؟
انسان می‌تواند با خودرو از محل بازدید کند - جاده‌ها برای مردم باز هستند که اجازه می‌دهند این ناحیه وسیع و خصمانه را مشاهده کنند .
2. Berufjorður
مرتفع‌ترین کوه fjord که 35 کیلومتر طول دارد به خاطر مناظر و کوه‌ها به خود می‌بالد . Bulandstindur از کوه نوردان دوست دارند و برخی معتقدند که این کوه قدرت شفابخشی دارد .
آن در قسمت شرقی ایسلند قرار دارد و همچنین می‌تواند از طریق جاده کمربندی مشهور حاصل شود .
چرا به آنجا بروی ؟
تجربه طبیعت ، هوای تازه و افزایش نشاط انگیزی در این سرزمین مرموز را تجربه کنید .
1. Myvatn
یک دریاچه سطحی که در کنار کوه آتشفشان فعال یافت می‌شود ، از بالا خیره‌کننده به نظر می‌رسد . خط ساحلی آن چیزی است که به عنوان craters شبه نامیده می‌شود که بعد از آب زیر سطح زمین ساخته شده‌اند .
چرا به آنجا بروی ؟
در تابستان ، یک ماراتن در اطراف دریاچه رخ می‌دهد و ورزش‌کاران و تماشاچیان را جذب می‌کند . و البته اینجا برای تمجید از مناظر به اینجا می‌آییم .

به "10 جزیره کوچک در ایسلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 جزیره کوچک در ایسلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید