یابود امیلیانو سالا در بازی آرسنال - کاردیف

به گزارش وبلاگ یادگیری، باشگاه کاردیف میخواهد پیش از بازی خود با آرسنال در لیگ برتر که سه شنبه هفته آینده برگزار می گردد مراسم یادبودی برای امیلیانو سالا مهاجم گمشده خود در سانحه هوایی، برگزار کند. امیلیانو سالا، مهاجمی که باشگاه کاردیف اخیراً از نانت فرانسه به خدمت گرفته بود روز دوشنبه درحالیکه سوار بر یک هواپیمای سبک در حال پرواز به انگلیس بود روی کانال مانش از صفحه رادارها محو شد و تیم های جستجو و نجات، بعد از سه روز جستجو اعلام کردند به عملیات خود برای پیدا کردن سالا و خلبان هواپیما خاتمه داده اند.

یابود امیلیانو سالا در بازی آرسنال - کاردیف

حالا کن چو، مدیر اجرایی ارشد باشگاه کاردیف سیتی اعلام نمود این باشگاه میخواهد سه شنبه هفته آینده پیش از برگزاری بازی کاردیف و آرسنال در استادیوم خانگی آرسنال، برای سالا مراسم یادبود برگزار کند.

کن چو، مدیر اجرایی ارشد باشگاه کاردیف در این باره گفت: ما روز سه شنبه در بازی مقابل آرسنال مراسم یادبودی برای امیلیانو سالا برگزار می کنیم تا طرفداران کاردیف در آن شرکت نمایند. البته روز دوم فوریه در بازی خانگی مان مقابل بورنموث هم در استادیوم خودمان یک مراسم یادبود برای سالا برگزار خواهیم کرد.

کن چو در ادامه صحبت هایش گفت: ما هنوز در حال برنامه ریزی جزئیات این مراسم هستیم و با خانواده سالا هم صحبت خواهیم کرد و جزئیات را ظرف یکی دو روز دیگر اعلام می کنیم. اینجا باید اعلام کنم که سازمان لیگ برتر و باشگاه آرسنال از باشگاه ما حمایت کامل به عمل آورده اند و در این ماجرا به ما دست کمک داده اند.

منبع: ایران ورزشی

به "یابود امیلیانو سالا در بازی آرسنال - کاردیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یابود امیلیانو سالا در بازی آرسنال - کاردیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید