واکنش سرپرست فدراسیون هندبال به موجودی حساب فدراسیون

به گزارش وبلاگ یادگیری، سرپرست فدراسیون هندبال می گوید که از موجودی حساب فدراسیون هندبال خبر ندارد.

واکنش سرپرست فدراسیون هندبال به موجودی حساب فدراسیون

به گزارش وبلاگ یادگیری، در حالی که روز گذشته حسن پروانه یکی از پیشکسوتان هندبال مطرح نمود که شنیده است زمانی که رحیمی از فدراسیون رفته حساب فدراسیون 45 هزار دلار و یک میلیارد و چهارصد و خورده ای موجودی داشته، رمضانعلی دولو سرپرست فدراسیون هندبال در واکنش به این موضوع گفت: من به این موضوع پاسخ نمی دهم. او از کجا می داند که این پول در فدراسیون بوده، مگر او در فدراسیون است. این حرف کذب محض است. اصلاً چنین چیزی نیست و من از این موجودی خبر ندارم، شاید هم بوده من خبر ندارم.

وی در ادامه در خصوص سفر برون مرزی صورت گرفته در دوره سرپرستی اش و هزینه آن گفت: بله تنها سفر تیم ملی دختران به قهرمانی آسیا ژاپن بود که بودجه از خود فدراسیون تأمین شد.

دولو در خصوص هیأت های استانی که نمی توانند در انتخابات فدراسیون حضور داشته باشند نیز گفت: در حال حاضر انتخابات 7 هیأت استانی باقی مانده که شنبه آینده انتخابات هیأت استانی زنجان را انجام می دهیم و 6 هیأت استانی باقی می ماند. این 6 هیأت هم به این سبب که هنوز جواب استعلام هایشان نیامده برگزار نشده است. قزوین و کرمانشاه از جمله هیأت هایی بودند که رؤسای آن ها استعفا دادند.

به گزارش وبلاگ یادگیری، انتخابات فدراسیون هندبال قرار است 20 اسفند ماه برگزار گردد اما در مجمع انتخاباتی این فدراسیون 6 رئیس هیأت استانی که هنوز انتخاباتشان برگزار نشده غیبت خواهند داشت. قزوین، کرمانشاه، همدان، سمنان، تهران و گیلان 6 استانی هستند که انتخابات آن ها انجام نشده و رؤسای آن ها نمی توانند در مجمع انتخاباتی حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش سرپرست فدراسیون هندبال به موجودی حساب فدراسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سرپرست فدراسیون هندبال به موجودی حساب فدراسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید