هیات های شهرستانی حق خود را از ادارات ورزش وجوانان شهرستان بگیرند

به گزارش وبلاگ یادگیری، حامد جولایی شامگاه چهارشنبه در مجمع سالیانه هیات ژیمناستیک استان کردستان که سنندج برگزار گردید، گفت: هیات ژیمناستیک کردستان یکی از بهترین هیات های ورزشی استان است.

هیات های شهرستانی حق خود را از ادارات ورزش وجوانان شهرستان بگیرند

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان مطرح نمود: ژیمناستیک در کردستان مانند رشته های بسکتبال و تنیس روی میز تنها به سنندج خلاصه شد و این رشته ها در شهرستان های استان اشاعه داده نشد.

وی با بیان اینکه یاری هایی که اداره کل به هیات های ورزشی به وسیله برگشتی ماده 88 است، گفت: این مبالغ به ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها تحویل داده می گردد و تمام شهرستان ها حداقل 100 میلیون تومان حمایت شده اند.

جولایی گفت: رئیس هیات های ورزشی شهرستان ها باید حق خود را از رئیس ورزش و جوانان شهرستان ها بگیرند و ربطی به اداره کل ورزش و جوانان ندارند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: اعتبارات شهرستان ها در اختیار کمیته برنامه ریزی شهرستان ها و اداره ورزش و جوانان است و هیات های ورزشی شهرستانی به منظور خرید تجهیزات باید به ادارات شهرستانی مراجعه نمایند.

وی اضافه کرد: رشته های ایروبیک آمادگی جسمانی و بدنسازی و رزمی در استان بسیار فعالیت و استعدادیابی انجام می دهند در حالیکه رشته ژیمناستیک در حاشیه این رشته ها قرار گرفته که نباید اینگونه باشد.

وی یادآور شد، هیات های استان باید با یاری آموزش و پرورش المپیا های استعدادیابی را برگزار نمایند تا به رشد ورزش کشور منجر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هیات های شهرستانی حق خود را از ادارات ورزش وجوانان شهرستان بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات های شهرستانی حق خود را از ادارات ورزش وجوانان شهرستان بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید