مسائل داوطلبان آزمون های گروه علوم پزشکی برای تغییر حوزه های امتحانی خبرنگاران

به گزارش وبلاگ یادگیری، بعضی از داوطلبان آزمون های علوم پزشکی اسفند با ابراز شکایت از بعضی دانشگاه های محل آزمون، از عدم موافقت این دانشگاه ها برای تغییر حوزه امتحانی خبر دادند.

مسائل داوطلبان آزمون های گروه علوم پزشکی برای تغییر حوزه های امتحانی خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ یادگیری، مدتی می گردد که از گوشه و کنار فضای مجازی تا تجمع روبه روی دانشگاه های علوم پزشکی صدای اعتراض داوطلبان آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و آزمون جامع دوره دکتری عمومی داروسازی به برگزاری این آزمون ها در اوج ویروس کرونا در سراسر کشور را می شنویم.

اعتراضات داوطلبان آزمون های اسفندماه 99 گروه علوم پزشکی به برگزاری این آزمون ها در شرایط کرونا با توجه به اینکه دانشجویان برای حضور در محل آزمون باید از وسیله های نقلیه عمومی استفاده نمایند و از آنجایی که ورود به 43 شهرستان ممنوع اعلام شده است، وزارت بهداشت طی اطلاعیه ای اعلام نمود که داوطلبان می توانند طی 4 روز از 7 تا 10 اسفند ماه 99 نسبت به تغییر محل آزمون با توجه به محل سکونت خود اقدام نمایند.

بر اساس این اطلاعیه داوطلبان در جهت تغییر محل آزمون باید با دانشگاه محل تحصیل خود تماس حاصل نمایند و پس از موافقت دانشگاه به تغییر محل آزمون خود بپردازند.

با گذشت چهار روز از مهلت مشخص شده برای تغییر محل آزمون، بعضی از داوطلبان آزمون های علوم پزشکی اسفند ماه 99 با ابراز شکایت از بعضی دانشگاه های محل آزمون، از عدم موافقت و عدم پاسخگویی آن ها در جهت پذیرش و تغییر حوزه امتحانی خبر دادند و اعلام نمودند که بعضی از دانشگاه های محل آزمون با بهانه جلسات، پاسخگویی داوطلبان نیستند و از انتقال دانشجویان به حوزه های نزدیک محل سکونت آن ها خودداری می نمایند.

با توجه به اینکه مهلت تغییر محل آزمون برای داوطلبان آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی و آزمون جامع دوره دکتری عمومی داروسازی تا ساعت 14 امروز 10 اسفند ماه ادامه دارد؛ اگر شما نیز مسئله ای در تغییر محل آزمون خود دارید در انتهای این خبر در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. انتهای خبر

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مسائل داوطلبان آزمون های گروه علوم پزشکی برای تغییر حوزه های امتحانی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل داوطلبان آزمون های گروه علوم پزشکی برای تغییر حوزه های امتحانی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید