محمد اهل شاخه: خوشحالم که بعد از 2 سال گل زدم، گلم را به مهاجری تقدیم می کنم

به گزارش وبلاگ یادگیری، محمد اهل شاخه، مدافع تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که در بازی با استقلال خوزستان گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند، این گل را به رضا مهاجری تقدیم کرد.

محمد اهل شاخه: خوشحالم که بعد از 2 سال گل زدم، گلم را به مهاجری تقدیم می کنم

محمد اهل شاخه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ یادگیری درباره فزونی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: بازی سختی در پیش داشتیم و خدا را شکر که سه امتیازی مهم گرفتیم. ما در تعطیلات یک بدنسازی سنگین و بسیار خوب را پشت سر گذاشتیم و در این بازی هم بدن های مان کمی سنگین بود، ولی مهم این بود که به برد برسیم. ما مستحق برد بودیم و چند فرصت دیگر هم برای گل زدن داشتیم.

مدافع تیم فوتبال ماشین سازی که در این بازی برای تیمش گلی سه امتیازی به ثمر رساند، تأکید کرد: خوشحالم که گل فزونی تیمم را زدم، ولی واقعاً مهم نیست چه کسی گل بزند و برد تیم از همه چیز مهم تر است. من بعد از دو سال گل زدم و از این بابت خیلی خوشحالم. البته سال گذشته مصدوم بودم. آقای مهاجری هم روی گل زدن مدافعان و نفوذ ما به محوطه جریمه حریف تأکید دارد و من این گل را به او تقدیم می کنم.

وی در خصوص اینکه هدف تیمش قرار دریافت در کدام رتبه از جدول است، توضیح داد: هر چند نتیجه دریافت در نیم فصل دوم سخت است، ولی کوشش می کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. هدف ما این است که در بین شش تیم بالای جدول قرار بگیریم. این درست است که دو سه بازیکن خوب خود را از دست دادیم، ولی چند بازیکن خوب هم جذب کردیم و در تعطیلات نیز خیلی خوب تمرین کردیم تا آماده نیم فصل دوم شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمد اهل شاخه: خوشحالم که بعد از 2 سال گل زدم، گلم را به مهاجری تقدیم می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد اهل شاخه: خوشحالم که بعد از 2 سال گل زدم، گلم را به مهاجری تقدیم می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید