لیگ دسته یک فوتبال، رستگاری نود ارومیه در دقایق پایانی

به گزارش وبلاگ یادگیری، هفته هفتم مسابقات لیگ دسته یک با پیروزی خونه به خونه بابل و نود ارومیه و توقف پرسپولیس پاکدشت شروع شد.

لیگ دسته یک فوتبال، رستگاری نود ارومیه در دقایق پایانی

به گزارش وبلاگ یادگیری، هفته هفتم مسابقات لیگ دسته یک با برگزاری سه مسابقه شروع شد.

در بازی اول که بین دو تیم خونه به خونه بابل و بادران تهران برگزار گردید با پیروزی سه بر دو به سود خونه به خونه خاتمه یافت تا علی نظرمحمدی اولین سه امتیاز را به عنوان سرمربی برای خونه به خونه به ارمغان بیاورد

گل های خونه به خونه را رضا آقابابایی در دقیقه 29 و محمدحسین باباگلی در دقایق 18 و 90 به ثمر رساندند. گل های بادران را نیز محمدعلی اکبرخواه و مجتبی محبوب مجاز در دقایق 30 و 61 به ثمر رساندند.

دیدار نود ارومیه و آلومینیوم اراک با پیروزی یک بر صفر نودی ها خاتمه یافت تا شاگردان وحید بیاتلو موفق شوند اولین برد خود را در لیگ دسته یک کسب نمایند. تک گل این بازی را عرفان پورافراز در دقیقه 86 به ثمر رساند.

بازی بعد بین دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس پاکدشت با تساوی پر گل سه بر سه خاتمه یافت تا دو تیم با کسب یک امتیاز استادیوم را ترک نمایند.

گل های پرسپولیس پاکدشت را حسین امانیان در دقایق 16 و 48 و هادی شکوری در دقیقه 41 به ثمر رساند و گل های مس رفسنجان را محمد خان احمدی، علی مرزبان و محمدحسین مهرآزما در دقایق 18 و 70 و 93 به ثمر رساندند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لیگ دسته یک فوتبال، رستگاری نود ارومیه در دقایق پایانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ دسته یک فوتبال، رستگاری نود ارومیه در دقایق پایانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید