عقیل کعبی: از استقلال خوزستان شکایت کردم، نفت مسجد سلیمان حریف سرسختی است

به گزارش وبلاگ یادگیری، عقیل کعبی، مدافع میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت از باشگاه پیشین خود، استقلال خوزستان شکایت نموده است.

عقیل کعبی: از استقلال خوزستان شکایت کردم، نفت مسجد سلیمان حریف سرسختی است

عقیل کعبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ یادگیری درباره شرایط تیمش برای بازی با نفت مسجد سلیمان گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و در یک هفته گذشته هم خوب تمرین کردیم. ما این هفته یک بازی سخت در پیش داریم، چرا که نفت مسجد سلیمان حریف سرسختی است. آنها هفته گذشته به برد رسیدند و حالا انگیزه زیادی دارند تا این بازی را هم در زمین خودشان با برد پشت سر بگذارند. از طرفی ما هم دنبال برد هستیم و امیدواریم شاهد بازی جذابی باشیم که در نهایت با برد تیم ما همراه گردد.

وی در رابطه با این موضوع که برخی معتقدند صنعت نفت با مشکل گلزنی روبه روست، تأکید کرد: ما اول فصل چنین مسئله ای داشتیم، ولی در ادامه شرایط تا حدودی بهتر شد. ما در اکثر بازی های اخیر به جز بازی با فولاد گل زدیم و کوشش می کنیم این روند را در بازی با نفت مسجد سلیمان هم ادامه دهیم. ما قطعاً برای برد به مسجد سلیمان خواهیم رفت.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که سال جاری تیمش دنبال چه جایگاهی در جدول است، عنوان نمود: در این زمینه چیزی قابل پیش بینی نیست و می بینید که رقابت بین تیم ها چقدر نزدیک است. ما کوشش می کنیم تا به بالای جدول برسیم و با این تیمی که داریم می توانیم نتایج خوبی بگیریم.

مدافع پیشین استقلال خوزستان با اشاره به طلبی که از این باشگاه دارد، توضیح داد: بعد از اینکه مذاکراتم با مسئولان استقلال خوزستان به نتیجه نرسید از این باشگاه به کمیته انضباطی شکایت کردم و حالا هم منتظرم تا حکم صادر شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عقیل کعبی: از استقلال خوزستان شکایت کردم، نفت مسجد سلیمان حریف سرسختی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقیل کعبی: از استقلال خوزستان شکایت کردم، نفت مسجد سلیمان حریف سرسختی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید