عصبانیت عراقی ها از امکانات هتل اردن قبل از بازی با ایران

به گزارش وبلاگ یادگیری، تیم ملی فوتبال عراق برای برپایی اردوی آماده سازی و ملاقات با ایران و بحرین روز شنبه وارد امان پایتخت اردن شد. عراقی ها که در بدو ورود به اردن در هتل مینا تایکی اسکان یافته بودند، به شدت از امکانات این هتل ناراضی بوده و تصمیم به تغییر آن گرفتند.

عصبانیت عراقی ها از امکانات هتل اردن قبل از بازی با ایران

یک منبع مطلع در این زمینه به سایت الغدپرس عراق گفت: فدراسیون فوتبال تصمیم به تغییر محل اقامت تیم ملی گرفته و هتل پنج ستاره میلینیوم را جایگزین هتل میناتایکی نموده است. اعضای تیم صبح زود به این هتل منتقل شدند.

این منبع مطلع ادامه داد: وقتی مسئولان تیم ملی عراق به هتل مینا تایکی رسیدند از امکانات این هتل که پنج ستاره هم نبود بسیار شگفت زده شدند. این هتل فاقد سونا و جکوزی خصوصی است که تیم ملی عراق برای ملاقات با ایران و بحرین به آن احتیاج زیادی دارد. کیفیت غذای این هتل هم بسیار بد بود در حالی که بازیکنان در این اردوی خود به غذای ویژه احتیاج دارند. علاوه بر این اندازه هتل کوچک است و احتیاج بازیکنان را برای استراحت رفع نمی کند بخصوص اینکه تیم ملی حدود 12 روز در امان می ماند.

به گزارش وبلاگ یادگیری، تیم های ملی فوتبال ایران و عراق پنجشنبه این هفته در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر و انتخابی جام ملت های 2023 آسیا در اردن به مصاف هم می فرایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عصبانیت عراقی ها از امکانات هتل اردن قبل از بازی با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت عراقی ها از امکانات هتل اردن قبل از بازی با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید