ظرفیت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، اکبر مولایی ظهر شنبه در آئین تکریم و معارفه سرپرست سابق و جدید پردیس بنت الهدی صدر بوشهر گفت: با وجود مشغله بسیار معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان اصرار داشتیم که از نزدیک نظاره گر روند کار در پردیس های استان بوشهر با توجه به پذیرش دانشجویان جدیدالورد در مهرماه و بهسازی خوابگاه های دو پردیس بوشهر باشند.

ظرفیت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر افزایش یافت

وی گفت: سفر معاون دانشگاه به استان ما با هدف آنالیز وضعیت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان، نظارت بر فرآیند آماده سازی این پردیس ها و در خلال آن بحث تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید پردیس بنت الهدی صدر بوشهر انجام گردیده است.

مولایی بیان داشت: ما در سال گذشته به دلیل دانش آموختگی جمعی از دانشجویان دو پردیس استان بوشهر وضعیت بسیار راحتی داشتیم.

وی در ادامه افزود: تعداد دانشجویان ما در پردیس پسران به 170 نفر و در پردیس دختران ما به 320 نفر رسید و در مجموع 490 دانشجو در پردیس های ما مشغول به تحصیل بودند.

مولایی خاطرنشان ساخت: با اعلام سهمیه جدید ما شاهد حضور 900 دانشجو در پردیس های استان بوشهر خواهیم بود.

وی متذکر شد: این در حالی است که در سال گذشته ما خوابگاه شماره 2 پسران را به دانشگاه خلیج فارس به صورت استیجاری واگذار نموده بودیم.

مولایی با اشاره به خوابگاه شماره 2 پردیس بنت الهدی صدر بوشهر اعلام کرد: خوابگاه شما 2 دختران نیز که از سال گذشته وضعیت فیزیکی خوبی نداشت، نگهداشتیم و استفاده خاصی از آن نگردیده و قسمتی از آن را به دانشجویان دادیم؛ هر چند عملا امکان استفاده از آنها فراهم نبود.

وی با اشاره به بازدید مشاور عالی رئیس دانشگاه فرهنگیان و سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه از پردیس های استان بوشهر و بحث آماده سازی آنها برای مهرماه اضافه نمود: عملیات آماده سازی این دو خوابگاه شروع و در این راستا اقداماتی در زمینه رنگ آمیزی همه اتاق های خوابگاه، تعویض موکت های کف آنها، بهسازی کف راهروهای ورودی خوابگاه و ... انجام گردیده است و می طلبید که همکاران ما کوشش مضاعفی را در پردیس بنت الهدی داشته باشند.

مولایی توضیح داد: خوابگاه شماره 2 پسران پردیس علامه طباطبایی نیز نیازمند یکسری اقدامات در راستای بهسازی آن بود که همکاران ما در آن خوابگاه نیز شبانه روز در حال کار کردن و آماده سازی آن هستند؛ امیدواریم که این دو خوابگاه را تا اول مهر آماده سازی کنیم.

وی در ادامه افزود: آماده سازی آنها نیز با توجه به اعتبارات عمرانی که از سال گذشته تخصیص پیدا کرد ما اعتبار خاصی را برای این دو خوابگاه در نظر نگرفته بودیم.

مولایی تاکید نمود: عمده مشکل ما در این خوابگاه ها بحث سرمایشی است که با توجه به افزایش قیمت ها در بازار مبلغی بیش از 150 میلیون تومان برای بحث سرمایشی می خواهیم.

وی گفت: امیدواریم با مساعدت معاون طرح، برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان شرمسار پیمانکاران که مشغول کار عمرانی هستند نشویم.

مولایی با تقدیر از کوشش های سرپرست سابق پردیس بنت الهدی صدر بوشهر گفت: کیانی در یک پروسه 4،5 ساله زحمات بسیار زیادی را در این پردیس کشیدند و ما کار خود در پردیس پسران و دختران با هم شروع کردیم و امیدوارم که باقیات و صالحاتی برای این و آن دنیای ما باشد.

وی با اشاره به سرپرست جدید پردیس بنت الهدی صدر بوشهر اضافه نمود: احمدی پور سال های سال است که در این مجموعه کار نموده اند و مجموعه را به خوبی می شناسند و هم سرپرست شبانه روزی و کارشناس حراست پردیس و هم کارشناس مسئول حراست مدیریت استانی ما بودند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امیدوارم که با حضور وی بتوانیم کارها را ادامه دهیم و شاهد موفقیت پردیس های استان بوشهر در انجام وظیفه مهمی که دارند باشیم.

تربیت معلمان شایسته

سرپرست جدید پردیس بنت الهدی صدر بوشهر نیز در این آئین گفت: بزرگترین رسالت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلمان شایسته، توانا و حرفه ای است.

معصومه احمدی پور گفت: معتقدم مدیری در دانشگاه فرهنگیان موفق است که رهبر موفقی باشد؛ یعنی روحیه تعاون، همکاری، همدلی و اتحاد را بین همکارانش روز به روز تقویت کند.

احمدی پور بیان داشت: امیدوارم که بنده نیز در کنار همکارانم و با حمایت آنها بتوانیم این رسالت را به خاتمه برسانیم و بتوانیم در تربیت معلمان شایسته موفق و تحویل آنها به جامعه موفق عمل کنیم.

سرپرست جدید پردیس بنت الهدی صدر بوشهر گفت: به نوبه خودم از کیانی سرپرست سابق پردیس که در طول این 4 سال سنگ تمام گذاشتند، شبانه روز کوشش کردند، زحمت کشیدند ووقت گذاشتند، تشکر و تقدیر می کنم و امیدوارم که شاهد موفقیت های بیشتر وی در همه مراحل زندگی باشیم.

در انتها از زحمات مریم کیانی سرپرست سابق پردیس بنت الهدی صدر بوشهر با اهدای لوح سپاس تقدیر و معصومه احمدی پور به عنوان سرپرست جدید این پردیس معارفه شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ظرفیت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر افزایش یافت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید