سروش رفیعی - فولاد؛ در انتظار تصمیم کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ یادگیری، باشگاه فولاد خوزستان به دلیل فسخ قرارداد یک طرفه قرارداد سروش رفیعی امکان استفاده از این بازیکن را نخواهد داشت و باید منتظر تصمیم کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال باشد.

سروش رفیعی - فولاد؛ در انتظار تصمیم کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ یادگیری، با اختلافاتی که بین سروش رفیعی و باشگاه فولاد خوزستان بوجود آمد، باشگاه اهوازی در نامه ای به سازمان لیگ خواستار فسخ قرارداد یک طرفه با رفیعی شد. پس از مدتی، باشگاه فولاد و رفیعی تصمیم به ادامه همکاری گرفتند، اما مشکل اینجاست که ثبت فسخ قرارداد یک طرفه رفیعی ثبت شده و باشگاه فولاد دیگر حق استفاده از این بازیکن تا شروع نقل و انتقالات زمستانی را نخواهد داشت.

فریبرز محمودزاده مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت وگو با وبلاگ یادگیری درباره این پرونده گفت: باشگاه فولاد در نامه ای، خواستار فسخ قرارداد یک طرفه رفیعی شد. ما نمی توانستیم در طول فصل، قراردادی را یک طرفه فسخ کنیم و گفتیم باید از کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال استعلام بگیریم. این کمیته اظهار داشت که مانعی برای فسخ قرارداد وجود ندارد. باشگاه فولاد هم پیگیر بود که این قرارداد فسخ گردد.

وی اضافه نمود: پس از اینکه، فسخ قرارداد را ثبت کردیم، باشگاه فولاد و رفیعی پیشیمان و خواستار ادامه همکاری شدند. باشگاه فولاد هم از ما خواست که فسخ قرارداد کن لم یکن تلفی گردد، در صورتی که این مسئله دیگر در اختیار ما نیست و کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال باید نظر دهد. قرار است این پرونده به کمیته معین وضعیت برود تا آنها رأی خود را بدهند. ما اجازه حضور رفیعی در فولاد را نمی دهیم، تا کمیته معین وضعیت نظر قطعی را بدهد.

به گزارش وبلاگ یادگیری، طبق آیین نامه، اگر فسخ قرارداد رفیعی ثبت شده باشد، تا شروع پنجره نقل و انتقالات زمستانی، باشگاه فولاد حق استفاده دوباره از رفیعی را نخواهد داشت. رفیعی با توجه به قراردادی که با پرسپولیس دارد از نیم فصل دوم و با انتها محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات برای این تیم به میدان خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سروش رفیعی - فولاد؛ در انتظار تصمیم کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سروش رفیعی - فولاد؛ در انتظار تصمیم کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید