ستین: مارتینس و نیمار را با هم می خواهم، قهرمانی بارسلونا در صورت نیمه تمام ماندن فصل کاملاً منطقی است

به گزارش وبلاگ یادگیری، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به داشتن یکی از دو مهاجم تیم های فوتبال اینتر و پاری سن ژرمن قانع نیست و می گوید دوست دارد هر دو را به خدمت بگیرد.

ستین: مارتینس و نیمار را با هم می خواهم، قهرمانی بارسلونا در صورت نیمه تمام ماندن فصل کاملاً منطقی است

به گزارش وبلاگ یادگیری، کیکه ستین، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می گوید؛ حاضر نیست از میان لائوتارو مارتینس و نیمار یکی را انتخاب کند.

حرف و حدیث ها درباره بازگشت نیمار از همان سال 2017 که او از بارسلونا رفت، وجود داشته است اما از یک فصل پیش لائوتارو مارتینس هم به گزینه ای محبوب برای کاتالان ها تبدیل شد.

با توجه به بند فسخ قراردادی 110میلیون یورویی مارتینس با اینتر و حداقل 200میلیون یورویی که پاری سن ژرمن برای فروش نیمار می خواهد، خرید هر دو بازیکن برای بارسلونا بسیار سخت به نظر می رسد اما ستین ترجیح می دهد که هر دو بازیکن را داشته باشد.

سرمربی سابق رئال بتیس در این خصوص به برنامه لارگروی اسپانیا گفت: نیمار یا مارتینس؟ من هر دوی آنها را انتخاب می کنم، چون هر دوی آنها بازیکنان فوق العاده ای هستند، البته من به فکر آینده نیستم و به زمان حال فکر می کنم. نیمار بازیکن بزرگی است و هر کسی هم دوست دارد که بهترین ها را تمرین دهد اما ما می دانیم که خرید او هزینه سنگینی روی دست باشگاه خواهد گذاشت، پس جذب کردن او کار آسانی نیست.

به تازگی اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال اسپانیا پیشنهاد داده؛ فصل جاری لالیگا که به دلیل شیوع کرونا تعلیق شده، بدون تعیین قهرمان و تنها اختصاص سهمیه های اروپایی به تیم های اول تا ششم مختومه اعلام شود. ستین اما می گوید در صورتی که بارسلونای صدرنشین هم به عنوان قهرمان فصل نیمه تمام معرفی شود، اقدامی کاملاً منطقی اجرا شده است.

او در ادامه گفت: اگر فصل از سر گرفته نشود، منطقی ترین چیز این است که جام قهرمانی به بارسلونا داده شود اما من دوست ندارم که تیمم این طوری قهرمان شود و ما این گونه قهرمانی در لیگ را جشن بگیریم. در لیگ قهرمانان هم با حذف لیورپول الآن هشت تیم هستند که هر کدام شان می توانند قهرمان شوند. لئو مسی می خواهد قهرمان اروپا شود و این فصل هم عملکرد خوبی داشته است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستین: مارتینس و نیمار را با هم می خواهم، قهرمانی بارسلونا در صورت نیمه تمام ماندن فصل کاملاً منطقی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستین: مارتینس و نیمار را با هم می خواهم، قهرمانی بارسلونا در صورت نیمه تمام ماندن فصل کاملاً منطقی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید