برطرف مشکل کمبود صندلی سوخت در پایتخت، گازرسانی به تمامی شهرک های صنعتی تا نیمه اول سال98

به گزارش وبلاگ یادگیری، استاندار تهران با تاکید بر لزوم صرفه جویی 20 درصدی مصرف سوخت توسط ارگان های دولتی گفت: صرفه جویی 20 درصدی ادارات و نهادهای دولتی در مصرف برق فصل تابستان ثمرات ارزشمندی به همراه داشت.

برطرف مشکل کمبود صندلی سوخت در پایتخت، گازرسانی به تمامی شهرک های صنعتی تا نیمه اول سال98

به گزارش وبلاگ یادگیری، محمدحسین مقیمی با تاکید بر اینکه ذیحسابی ادارات و نهادهای ناظر باید بر صرفه جویی 20 درصدی ادارات نظارت نمایند اضافه کرد: شرکت گاز استان تهران بر گازرسانی به صنایع و کشاورزی اهتمام ویژه ای دارد. با توجه به یارانه شرکت نفت باید گاز گلخانه های کشاورزی را تامین کرد.

وی اضافه کرد: باید نهادهای مسیر گازرسانی با شرکت گاز همکاری نمایند. مردم هم در مصرف سوخت صرفه جویی نمایند و فقط در مواقع ضروری از خودرو شخصی استفاده نمایند. باید فرهنگ سازی بیشتر از سوی شرکت نفت با همکاری رسانه ها برای کاهش مصرف انجام گردد.

وی بر حضور انجمن های خصوصی از جمله انجمن کارآفرینی در نشست های ستاد اقتصاد مقاومتی تاکید نمود و ادامه داد: بخش خصوصی مطالبه گر است و برای برطرف مسائل به بخش دولتی مشاوره داده و یاری می نماید. در حال حاضر صد در صد شهرها و 97 درصد روستاهای استان تهران دارای گاز هستند. به همه روستاهای استان تهران تا خاتمه سال 98 و همه شهرک های صنعتی این استان تا خاتمه نیمه اول سال 98 گازرسانی می گردد.

استاندار تهران از فعال شدن 48 صندلی عرضه سوخت در پایتخت تا خاتمه سال جاری اطلاع داد و اضافه کرد: برای برطرف مشکل کمبود صندلی در پایتخت، ماشین های سوخت رسانی سیار فعال تر گردیده و صندلی های تک پمپ ایجاد می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برطرف مشکل کمبود صندلی سوخت در پایتخت، گازرسانی به تمامی شهرک های صنعتی تا نیمه اول سال98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف مشکل کمبود صندلی سوخت در پایتخت، گازرسانی به تمامی شهرک های صنعتی تا نیمه اول سال98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید