رضا قاسمی: در کسب سهمیه المپیک هت تریک می کنم، تمریناتم با کاپشن و کلاه و دستکش است

به گزارش وبلاگ یادگیری، دونده سرعت کشورمان ابراز اطمینان کرد که می تواند سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو را کسب کند.

رضا قاسمی: در کسب سهمیه المپیک هت تریک می کنم، تمریناتم با کاپشن و کلاه و دستکش است

رضا قاسمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ یادگیری، درباره حضور درخشانش در رقابت های بین المللی دوومیدانی تهران که با کسب دو مدال طلا در دوی 60 متر و دوی 4 در 400 متر گفت: مسابقات خیلی خوبی برگزار گردید و سطح بالایی هم داشت که رکوردهای خوبی هم به ویژه در فینال دوی 60 متر به ثبت رسید. من طی ماه های گذشته در سالن تمرین نمی کردم، چون در اصفهان سالن دوومیدانی وجود ندارد و همین مسئله باعث شده بود که رقابت برایم بسیار سخت باشد. من در اصفهان با کاپشن و کلاه و دستکش و در فضای باز تمرین می کردم و به این مسابقات آمدم. به هر حال رکورد 6.70 ثانیه رکورد خوبی بود.

وی ادامه داد: به نظرم تورنمنت خوبی برگزار گردید و حریفان خوبی به تهران آمده بودند. امیدوارم هر ساله چنین تورنمنت هایی داشته باشیم، چون باعث پایین آمدن رکوردها می گردد.

دونده سرعت کشورمان درباره شرایط خودش گفت: شرایط خودم که ایده آل است. البته باید ببینیم فدراسیون چه برنامه ای و اردویی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در نظر می گیرد. ایران در 4 در 100 متر یکی از مدعیان اصلی است و من صد درصد قول مدال می دهم. امیدوارم فدراسیون هم این موضوع را مدنظر بگیرد و یک اردوی خوب برگزار کند تا برای اولین بار در این ماده مدال بگیریم. همچنین این برای اولین بار هم می تواند باشد که چهار نماینده از ایران در 100 متر رقابت نمایند.

قاسمی درباره گلایه هایش طی ماه های گذشته بیان کرد: من پرامتیازترین ورزشکار لیگ بودم، اما به اردو دعوت نشدم و با هزینه خودم در سرمای تمرین کردم.

وی در خاتمه درباره تلاشش برای حضور در المپیک گفت: تمریناتم را ادامه می دهم و مطمئن هستم که می توانم در کسب ورودی المپیک هت تریک کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رضا قاسمی: در کسب سهمیه المپیک هت تریک می کنم، تمریناتم با کاپشن و کلاه و دستکش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا قاسمی: در کسب سهمیه المپیک هت تریک می کنم، تمریناتم با کاپشن و کلاه و دستکش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید