دستگیری 13نفر به دلیل تهدید رانندگان حمل ونقل و تخریب وسایل نقلیه

به گزارش وبلاگ یادگیری به نقل از دادگستری اردبیل، ناصر عتباتی با اعلام این خبر اضافه نمود: برخی افراد که اقدام به ایجاد اخلال در روند حمل ونقل بار، تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه آنان نموده بودند شناسایی و چندین نفر دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

دستگیری 13نفر به دلیل تهدید رانندگان حمل ونقل و تخریب وسایل نقلیه

وی با اشاره به دستگیری هشت نفر در اردبیل و پنج نفر در شهرستان گرمی، اقدامات توجیهی و تذکر به این افراد را از اولویت های مهم دادستانی بیان کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با این وجود تاکید نمود که با همکاری و پشتیبانی کامیون داران و رانندگان استان رادبیل شاهد فعالیت های روزمره و متعارف این قشر زحمتکش در سطح استان هستیم.

وی یادآور شد: پیرو هماهنگی ها و برگزاری جلسات متعدد با حضور مسئولان پایانه ها، راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، نمایندگان شرکت ها، باربری ها و مقامات قضایی و اجرایی استان با کمترین میزان مسائل در سطح استان روبرو می باشیم.

عتباتی در عین حال برطرف مسائل اعلام گردیده کامیون داران از جمله تامین قطعات و لاستیک را از اولویت های مسئولان استانی برشمرد و متذکر شد که این مسائل از سوی مدیران مرتبط در حال پیگیری است.

وی همچنین با تذکر جدی به بعضی از شرکت های باربری در خصوص عدم رعایت مقررات اعلام بار به اداره کل حمل و نقل جاده ای و پایانه ها تاکید نمود اقدامات بازدارنده لازم را در این خصوص اعمال کند.

دادستان اردبیل تامین امنیت جاده ها و جابجایی ایمن کالاها را از اولویت های مهم دستگاه قضایی برشمرد و افزود: با اخلاگران در این عرصه با جدیت و قاطعیت برخورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دستگیری 13نفر به دلیل تهدید رانندگان حمل ونقل و تخریب وسایل نقلیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 13نفر به دلیل تهدید رانندگان حمل ونقل و تخریب وسایل نقلیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید