حسین فرکی: در دیدار مقابل سپاهان تیم برتر میدان بودیم، توانیم آن طور که دل مان می خواهد کار کنیم

به گزارش وبلاگ یادگیری، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان مدعی است تیمش در مصاف با سپاهان تیم برتر میدان بوده.

حسین فرکی: در دیدار مقابل سپاهان تیم برتر میدان بودیم، توانیم آن طور که دل مان می خواهد کار کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ یادگیری، حسین فرکی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال پیکان برابر سپاهان گفت: جا دارد از تیم مان و بازیکنانم تشکر کنم. آن چیزی که از آنها خواسته بودیم را نسبت به بازی قبلی، بیشتر اجرایی کردند. نتیجه آن هم این بود که ما تیم برتر میدان بودیم.

وی اضافه نمود: می دانیم که از هر نظر نسبت به سپاهانی که از ما سرتر است، عقب هستیم، اما چیزی که بچه های ما نشان دادند، ما را به ادامه کار امیدوارتر کرد. بهترین گواه من برای اثبات این اتفاق در دیداری که باید با امتیاز از بازی خارج می شدیم، جریان بازی بود که در اختیار داشتیم. آنهایی که بازی را دیدند، مشاهده کردند که سپاهان کاملاً در اختیار ما بود، موقعیت های بیشتر و خطرناک تری نسبت به آنها داشتیم و گلی هم که خوردیم روی اشتباه خودمان بود و همان اشتباه تبدیل به گل شد. البته برای تیم سپاهان احترام قائل هستیم، تیمی که پرافتخار و برای ما قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به مسائل داوری گفت: در مسائل داوری روی یک صحنه که روی آرمان قاسمی خطا شد، صحبت داریم. امیدوارم ما اشتباه نموده باشیم، اما شاید هم داور اشتباه نموده باشد. نمی دانیم و باید فیلم آن صحنه را دوباره ببینیم و نظر بدهیم، اما فکر می کنم بازیکن حریف آرمان قاسمی را شارژ کرد و خطای پنالتی رخ داد. البته باید نظر کارشناسان داوری را هم بشنویم و صحنه را بار دیگر ببینیم. این صحنه به روایت بعضی کارشناسان پنالتی است و به روایت بعضی پنالتی نیست. با این حال اگر از این مسائل بگذریم، باید از بازیکنانم تشکر کنم که خواسته های ما را در زمین برآورده کردند.

فرکی خاطر نشان کرد: حالا اینکه کوشش شان به نتیجه رسید یا نه، باید بگویم ما مقابل سپاهانی قرار گرفتیم که از نظر روحی و روانی و شرایط جدولی بهتر از ما بود. ما با توجه به صندلی مان در جدول و همین طور استرس بچه ها، شرایط مان با سپاهان قابل مقایسه نبود. حالا ما به تیم مان تبریک گفتیم، هرچند نتیجه نگرفتیم. به این دلیل که بازی قابل قبولی انجام دادیم. به هرحال باید این مسئله را در نظر داشته باشیم که ما تیمی را در اختیار گرفته ایم که موقعیت های زیادی را از دست داد و به نظرم اگر دو بازی را بتوانیم با پیروزی پشت سر بگذاریم، روی روال می افتیم. متأسفانه از طرفی در هفته گذشته دو جلسه تمرینی را به دلیل بارندگی از دست دادیم و این مسئله برنامه های ما را هم به هم ریخت.

وی با اشاره به شرایط تیم پیکان اعلام کرد: از نظر مهره ای، باید بگویم که جنس مان جور نیست. شاید بازیکن داشته باشیم، اما وقتی بازیکنی جانشین ندارد، نمی توانیم آن طور که دل مان می خواهد کار کنیم، آن هم در مقایسه با تیم هایی که دست شان از هر نظر باز است و هر بازیکنی که می خواستند را به خدمت گرفتند. با این حال امیدوارم در این شرایط بتوانیم کم کم تفکرات مان را به تیم منتقل کنیم. بار دیگر می خواهم به بازیکنانم خسته نباشید بگویم که بسیار جنگیدند. سپاهان تیمی بود که بیشتر روی ضربات ایستگاهی کار می کرد. آنها اوت دستی می انداختند که ما مانع از اجرای برنامه های آنها شدیم، اما یک اشتباه کردیم که همان اشتباه منجر به گل شد و همین یک گل سه امتیاز را به سپاهان داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حسین فرکی: در دیدار مقابل سپاهان تیم برتر میدان بودیم، توانیم آن طور که دل مان می خواهد کار کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین فرکی: در دیدار مقابل سپاهان تیم برتر میدان بودیم، توانیم آن طور که دل مان می خواهد کار کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید