جام کنفدراسیون والیبال آسیا، هشتمی بانوان ایران در آسیا

به گزارش وبلاگ یادگیری، تیم ملی والیبال بانوان کشورمان برای سومین بار در رقابت های AVCCUP مقابل استرالیا نهاده شد که در دیدار امروز بازنده شد و به عنوان هشتمی آسیا بسنده کرد.

جام کنفدراسیون والیبال آسیا، هشتمی بانوان ایران در آسیا

به گزارش وبلاگ یادگیری و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پرونده ششمین دوره رقابت های جام کنفدراسیون والیبال بانوان آسیا در حالی امروز بسته می گردد که تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در آخرین بازی خود در ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال بانوان آسیا امروز برای سومین بار مقابل استرالیا نهاده شد و با نتیجه 3 بر یک به باخت. ایران با این نتیجه عنوان هشتمی را کسب کرد.

جواد مهرگان با ترکیب باقرپور، علیخانی، مهسا صابری، برهانی، کدخدا، درگذنی، کیانی (لیبرو) بازی را آغاز کرد.

ست اول: تیم ملی کشورمان با وجود اینکه در ابتدای بازی با اختلاف 4 امتیاز از حریف عقب افتاد اما مهرگان در زمانی مناسب با دریافت وقت استراحت نکات لازم را یادآوری شد تا بازیکنان کشورمان بتوانند نه تنها امتیازات عقب افتاده را جبران نمایند بلکه از حریف پیش افتاده و این ست را با نتیجه 25 بر 22 ببرند. سرویس های خوب بازیکنان در این ست باعث شد تا ایران امتیازهای زیادی را کسب کند.

ست دوم در ابتدای بازی هر دو تیم بازی پایاپایی داشتند اما در ادامه استرالیا موفق شد با استفاده از اشتباهات بانوان ایرانی امتیاز گرفته و با نتیجه 26 بر 24 پیروز گردد.

ست سوم استرالیا بازی را بهتر آغاز کرد اشتباهات فردی بازیکنان در دریافت ها در این ست کاملا مشهود بود. مهرگان با دریافت وقت استراحت نکاتی را یادآور شد. بازیکنان بعد از این استراحت چند ثانیه ای توانستند اختلاف را با حریف کمتر نمایند. مهسا صابری با سرویس هایی که در این ست زد کاملا تیم استرالیا را بهم ریخت. در خاتمه این ست بازیکنان استرالیا توانستند با بازی خوبی که داشتند 26 بر 24 برنده میدان شوند.

در ست چهارم استرالیا آغاز فوق العاده ای داشت و به نظر می رسید عزمش را برای برد در این دیدار جزم نموده است. آنها در ابتدای بازی با اختلاف زیاد بازی را پیش بردند. با وجود اینکه مهرگان در این ست بارها دست به تعویض زد اما جوابی نگرفت. در نهایت ایران با نتیجه 25 بر 18 بازی را واگذار کرد.

برنامه سایر مسابقات امروز به توضیح زیر است:

پنجمی:

ویتنام – کره جنوبی، ساعت 13:30

رده بندی:

تایلند – چین تایپه، ساعت 16

فینال:

ژاپن – چین، ساعت 18:30

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام کنفدراسیون والیبال آسیا، هشتمی بانوان ایران در آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام کنفدراسیون والیبال آسیا، هشتمی بانوان ایران در آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید