تکسیرا: قبل از گل نساجی روی کیانی خطا گردیده بود، ضربات پنالتی شانسی نیست

به گزارش وبلاگ یادگیری، مربی تیم فوتبال سپاهان گفت که پیش از گل نساجی روی مهدی کیانی خطا گردیده بود.

تکسیرا: قبل از گل نساجی روی کیانی خطا گردیده بود، ضربات پنالتی شانسی نیست

به گزارش وبلاگ یادگیری از اصفهان، تکسیرا مربی تیم فوتبال سپاهان به جای امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از بازی با نساجی در جام حذفی حضور یافت. مدیر رسانه ای سپاهان علت این امر را نامساعد بودن حال قلعه نویی بیان کرد.

تکسیرا در نشست خبری گفت: امروز فوتبال زیبایی را مشاهده کردید. دو تیم متفاوت در زمین بودند. نساجی به دلیل اینکه کوشش می کرد، گل نخورد، بازی بسته ای را به نمایش گذاشت، اما آنها برابر سپاهان قوی بازی می کردند. بازی را محکم آغاز کردیم و نمایش خوبی به اجرا گذاشتیم.

وی گفت: موقعیت های زیادی از چپ، راست و عمق ایجاد کردیم. حرکات تمرین گردیده داشتیم که در موقع حمله ایجاد نموده و طبق برنامه ریزی های قبلی، حملات مختلفی را طراحی کردیم. گلی که نساجی به ثمر رساند، قبل از آن خطا روی مهدی کیانی رخ داد و صد در صد فغانی این صحنه را ندید، اما داور چهارم صحنه را دید.

مربی تیم فوتبال سپاهان توضیح داد: پس از گلی که خوردیم، موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. از همه مهم تر این است که سپاهان زنده است، این تیم امیر قلعه نویی است و هیچ وقت روی مان برنگردانده ایم. راه مان را ادامه داده و شادی های زیادی به طرفداران سپاهان اهدا خواهیم کرد. طرفداران امروز حمایت مان کردند و مهم است که بازیکنان احساس نمایند، طرفداران پشت تیم هستند. باید متحد باشیم و راه مان را ادامه دهیم.

تکسیرا ادامه داد: ضربات پنالتی شانسی نیست و باید روی آن کار کنیم. ما با دروازه بان تیم مان کار نموده بودیم. همه اینها به باهوش بودن سرمربی تیم مان بازمی شود. ما به لحظه به لحظه بازی فکر نموده بودیم و قلعه نویی بود که در این دیدار خیلی یاری کرد.

وی اعلام کرد: سپاهان از هر جهت برای بازی های جام حذفی و لیگ آماده است. بازیکنانی که حتی بازی نکردند، با ما متحد بوده و یاری مان نموده اند. بازیکنانی که بازی ننموده اند، به بازیکنانی که بازی می نمایند، خیلی یاری می نمایند.

مربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی افتاده که سپاهان برخلاف چند سال گذشته، تیم منجسمی گردیده است، گفت: این موفقیت چند علت دارد، این موضوع تفاوت یک مربی بزرگ و معمولی را نشان می دهد. مربی بزرگ خیلی چیزها می تواند بدست آورده و هر سال می خواهد موفقیت بیشتری بدست بیاورد. تفاوت سپاهان به نسبت سال گذشته به همین موضوع برمی شود. شما شاهد هستید که برخی مواقع خوب بازی نمی کنیم. ما باید به آرم (اشاره به لوگوی باشگاه) نگاه نموده و به آن احترام بگذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تکسیرا: قبل از گل نساجی روی کیانی خطا گردیده بود، ضربات پنالتی شانسی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکسیرا: قبل از گل نساجی روی کیانی خطا گردیده بود، ضربات پنالتی شانسی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید