تقوی: داور در سطح بازی نبود، سپیدرود به دنبال دفاع بود

به گزارش وبلاگ یادگیری، سمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می گوید داور دیدار تیمش برابر سپیدرود در سطح لیگ برتر نبود.

تقوی: داور در سطح بازی نبود، سپیدرود به دنبال دفاع بود

به گزارش وبلاگ یادگیری، محمد تقوی پس از پیروزی تیمش برابر سپیدرود اظهار کرد: شرایط جوی اجازه نداد امروز بتوانیم بازی خوبی ارائه بدهیم. ما نتوانستیم از دفاع کناری و مرکزی حریف عبور کنیم و به همین خاطر به بازی بلند روی آوردیم.

وی اضافه نمود: امروز سعی داشتیم بازی خوبی انجام بدهیم اما مصدومیت اشکان دژاگه برنامه تیم ما را برهم زد. البته من به دنبال بهانه نیستم اما با مصدویت دژاگه ریتم بازی ما تغییر کرد. سپیدرود فقط دفاع می کرد. البته من برای علی کریمی احترام زیادی قائل هستم زیرا او بازیکن محبوب من بوده است. ما امروز در 30 دقیقه سرانجامی بازی مجبور شدیم تغییر تاکتیک بدهیم و به بازی بلند روی بیاوریم که شرایط جوی کار را برای ما سخت نموده بود. البته از گلی که لی هری اروین زد بسیار خوشحالم چراکه با این گل، این بازیکن از زیر فشار خارج می گردد.

او توضیح داد: ما تا عصر دیروز نمی دانستیم قرار است با چه شیوه ای برابر سپیدرود بازی کنیم زیرا پزشکان تیم ما وضعیت علیرضا نقی زاده را معین ننموده بودند. من همیشه فلسفه خاصی در فوتبال دارم اما امروز به خاطر شرایطی که به وجود آمد، مجبور شدیم فلسفه خودمان را تغییر بدهیم و خوشحالم با این وجود نتیجه گرفتیم.

تقوی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش احتیاج به جذب دروازه بان دارد یا خیر گفت: فروزان عملکرد خوبی دارد و از او رضایت داریم.

وی درباره وضعیت داوری بازی هم گفت: من هیچوقت به داوری اعتراض نمی کنم اما داور بازی امروز در سطح بازی نبود زیرا در جاگیری ها مشکل داشت. در صحنه گلی که سپیدرود به ثمر رساند هم دیدید که توپ پس از برخورد به داور در ادامه وارد دروازه ما شد. این داور در سطح قضاوت در لیگ برتر نیست.

وی در سرانجام اضافه نمود: همیشه هوادارن زیادی به استادیوم می آیند و ما را تشویق می نمایند اما وقتی ما گلی می خوریم و به خاطر این طرفداران نارحت می شوم. امروز هم به خاطر گلی که خوردیم از هوادرانمان عذرخواهی می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقوی: داور در سطح بازی نبود، سپیدرود به دنبال دفاع بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: داور در سطح بازی نبود، سپیدرود به دنبال دفاع بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید