تجلیل از برگزیدگان مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های گردشگری

به گزارش وبلاگ یادگیری، برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های بین المللی گردشگری در مراسمی معرفی شدند و با اهدای جوایز از آنان قدردانی شد.

تجلیل از برگزیدگان مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های گردشگری

به گزارش وبلاگ یادگیری به نقل از روابط عمومی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، این مراسم روز شنبه 10 شهریور 97 با حضور رامین افشاری مدیرعامل کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، محمدابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سیدمحمد بهشتی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در محل آمفی تئاتر سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.

دبیرخانه مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های بین المللی گردشگری تعداد 88 طرح را دریافت کرده بود که از آن میان، 5 اثر از سوی هئیت داوران مسابقه به عنوان برترین طرح ها انتخاب شدند.

در مراسم یاد شده صاحبان آثار نخست تا سوم به ترتیب 35، 20 و 10 میلیون تومان به همراه نشان جایزه و تقدیرنامه دریافت کردند و به نفرات چهارم و پنجم نیز نشان جایزه و تقدیر نامه اهدا شد.

همچنین سید محمد بهشتی، جواد میرحسینی و آرش مظفری به عنوان هیئت داوران مسابقه، 6 طرح دیگر را شایسته قدردانی معرفی کردند.

این مسابقه از سوی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با هدف ارائه تصویری با ارزش از کشورمان که جایگاه ویژه ای به لحاظ تاریخ، فرهنگ، اصالت و ریشه، هنر و معماری و دیگر ارزش های معنوی دارد و همچنین ایجاد شور و نشاط به منظور جذب بیشتر بازدیدکنندگان، برگزار شد.

قرار است از طرح های برگزیده برای اجرای غرفه ایران در نمایشگاه های بین المللی گردشگری از جمله اتریش و اسپانیا استفاده شود.

منبع: میراث آریا

به "تجلیل از برگزیدگان مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از برگزیدگان مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید