تامین نشدن قطعه و لاستیک بزرگترین مشکل کامیون داران

به گزارش وبلاگ یادگیری، مدیرعامل تعاونی کامیون داران جویبار با بیان اینکه نرخ کرایه باید مطابق با افزایش قیمت قطعات و لاستیک باشد، گفت: تامین قطعه و لاستیک بزرگترین مشکل کامیون داران است.

تامین نشدن قطعه و لاستیک بزرگترین مشکل کامیون داران

حسن نصیری در گفت وگو با وبلاگ یادگیری اظهار کرد: اتحادیه کامیون داران با وجود شایعات موجود در فضای مجازی، اعلام بار می نماید اما رانندگان اقدام به بارگیری نمی نمایند.

وی با اشاره به اینکه در فضای مجازی منتشر گردیده است که کامیون داران خواهان افزایش 70 درصدی نرخ کرایه هستند اما در حقیقت این میزان کم است و رانندگان خواهان افزایش بیشتر از 70 درصد هستند، توضیح داد: زمانی که لاستیک یک میلیون و 500 هزار تومانی به 9 میلیون تومان می رسد آیا این میزان 70 درصد افزایش دارد.

مدیرعامل تعاونی کامیون داران جویبار با بیان اینکه با این وجود، حتی این لاستیک 9 میلیون تومانی نیز پیدا نمی گردد، اظهار داشت: لاستیک از سوی صنعت، معدن و تجارت به صورت سهمیه بندی در اختیار اتحادیه ها قرار می گیرد اما به اتحادیه که 200 دستگاه کامیون وجود دارد تنها 11 جفت لاستیک تخصیص می دهند و نمی دانیم به چه شکلی این تعداد را میان رانندگان تقسیم کنیم این در حالی است که تنها یک 10 چرخ، 5 جفت لاستیک احتیاج دارد.

نصیری با اشاره به حق پرداخت بیمه تامین اجتماعی رانندگان، گفت: هر راننده در ماه 231 هزار تومان به تامین اجتماعی پرداخت می نماید و نسبت به این موضوع مسئله ای وجود ندارد اما در خصوص تامین قطعه و لوازم با مسائل زیادی رو به رو هستیم.

وی با بیان اینکه روغن در گذشته 80 هزار تومان بود اما امروز به 190 هزار تومان رسیده است، اظهار داشت: مشکل اصلی تامین قطعه و کمبود لاستیک است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تامین نشدن قطعه و لاستیک بزرگترین مشکل کامیون داران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین نشدن قطعه و لاستیک بزرگترین مشکل کامیون داران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید