برگزاری کلاس های عملی مجازی در دانشگاه علم و صنعت ، دانشجویان شکایتی از هزینه اینترنت نداشته اند

به گزارش وبلاگ یادگیری، معاون آموزشی دانشگاه علم وصنعت گفت: دانشجویان تا کنون به ما اعلام نکرده اند که اینترنتشان رایگان شده است یا نه، در عین حال شکایتی نیز از سوی آن ها به ما نرسیده است.

برگزاری کلاس های عملی مجازی در دانشگاه علم و صنعت ، دانشجویان شکایتی از هزینه اینترنت نداشته اند

ابوالفضل واحدی، معاون آموزشی دانشگاه علم وصنعت در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ یادگیری گفت: کلاس های دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد به صورت الکترونیکی برگزار می شوند.

واحدی شرح داد: اولویت این دانشگاه سلامتی دانشجویان است در حقیقت اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام به ورود دانشجویان به دانشگاه ها کند ما پیروی خواهیم کرد. اکنون تمام آزمایشگاه ها، کلاس و خوابگاه ها ضد عفونی شده اند. اما اینکه دانشجویان در خوابگاه ها در کنار هم باشند یک پروتوکلی می خواهد تا ستاد مبارزه با کرونا به آن بپردازد و ما بعد از اطمینان از شرایط اقدام به حضور دانشجویان کنیم.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: ابلاغیه ای مبنی بر رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی در موارد خاصی که نیازمند حضور دانشجویان در آزمایشگاه بود؛ تدوین شده است به طوری که اگر دانشجو علاقه مند به حضور در آزمایشگاه باشد با رعایت آن ها می تواند به فعالیت در دانشگاه بپردازد.

وی ادامه داد: پیش از این تنها کلاس های نظری به صورت آنلاین بودند، اما اکنون علاوه بر کلاس های نظری کلاس های عملی که امکان برگزاری آنلاین بخش های تئوریک آن در سامانه وجود دارد نیز به صورت آنلاین برگزار می شوند. همچنین در حال برگزاری کلاس های جبرانی هستیم.

واحدی درباره اینترنت رایگان دانشجویان برای حضور در کلاس های مجازی گفت: با پیگیری های اجرا شده به ما اعلام شد که با اپراتور ها جهت رایگان کردن اینترنت دانشجویان صحبت شده است، به طوری که اگر دانشجویان به آی پی دانشگاه متصل شوند همراه اول هزینه آن ها را رایگان کند، اما دانشجویان تا کنون به ما اعلام نکرده اند که اینترنتشان رایگان شده است یا نه، در عین حال شکایتی نیز از سوی آن ها به ما نرسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برگزاری کلاس های عملی مجازی در دانشگاه علم و صنعت ، دانشجویان شکایتی از هزینه اینترنت نداشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کلاس های عملی مجازی در دانشگاه علم و صنعت ، دانشجویان شکایتی از هزینه اینترنت نداشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید