ببینید: فورت نایت میزبان کنسرت بزرگ مارشملو شد

به گزارش وبلاگ یادگیری، روز گذشته بازی فورت نایت (Fortnite) میزبان یک رویداد بسیار خاص بود. مارشملو (Marshmello)، دی جی مشهور و آهنگساز موسیقی های سبک الکترونیکی برای کلاب ها (EDM)، جدیدترین کنسرت خود را در یکی از پارک های این بازی برگزار کرد.

ببینید: فورت نایت میزبان کنسرت بزرگ مارشملو شد

در این کنسرت که به مدت ده دقیقه به طول انجامید، تعدادی از مشهورترین آهنگ های مارشملو مثل Happier و Alone به اجرا درآمدند. در طی این مدت، تمامی اسلحه ها و صدای بازی کننده ها به منظور تجربه بهتر و کنترل رویداد، از کار افتادند.

لازم به ذکر است که در این کنسرت شخصیت داخل بازی مارشملو با همان ظاهر و حرکات همیشگی اش حضور یافته بود. این هنرمند تعدادی از این حرکات را به صورت موشن کپچر در استودیو ضبط نموده بود.

در ادامه کنسرت اتفاقاتی جالبی رخ داد که از جمله آن ها می توان به حذف شدن جاذبه و معلق شدن کاراکترها در هوا و همچنین حضور توپ های زردرنگ در فضای بازی اشاره نمود.

پس از اتمام نمایش، تمامی بازی کنان به هوا پرتاب شدند و روند معمول بازی را از سر گرفتند. اپیک هم به این مناسبت، لباس مخصوص مارشملو، حرکات جدید و مجموعه چالش هایی را برای بازی کنندگان در نظر گرفت.

این روزها فورت نایت تنها یک بازی بتل رویال ساده نیست. این اثر با زندگی روزمره مردم گره خورده و پیوند آن را با سایر بخش های صنعت سرگرمی به وضوح می توانیم ببینیم. البته که محبوبیت و شهرت بازی فرصت مناسبی را برای شناخته شدن و موفقیت افراد به وجود آورده است.

می توانید در بالا ویدیویی از کنسرت مارشملو در فورت نایت را ببینید.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ

به "ببینید: فورت نایت میزبان کنسرت بزرگ مارشملو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید: فورت نایت میزبان کنسرت بزرگ مارشملو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید