بایدن: بهتر که ترامپ نمی آید!

به گزارش وبلاگ یادگیری، در ادامه خیمه شب بازی صاحبان ثروت و قدرت در امریکا، بایدن نبودن ترامپ در مراسم تحلیف را بهتر خواند.

بایدن: بهتر که ترامپ نمی آید!

به گزارش وبلاگ یادگیری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جو بایدن، رئیس جمهور آینده آمریکا در نشست خبری خود در ایالت دلاور، تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی این کشور برای عدم حضور در مراسم تحلیف بایدن در 20 ژانویه را امر خوبی دانست.

وی گفت: اینکه ترامپ در مراسم مذکور حضور پیدا نخواهد داشت، امر خوبی است. او مایه شرم برای کشور است.

بایدن همچنین گفت که البته از ملاقات با مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در این مراسم راضی خواهد شد.

رئیس جمهور بعدی آمریکا سریع ترین راه برکناری دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا را مراسم تحلیف خود در تاریخ 20 ژانویه جاری دانست.

جو بایدن گفت: با نانسی پلوسی و رهبران حزب دموکرات درباره برنامه هایم تبادل نظر خواهم کرد.

وی اضافه کرد: وجهه ما در دنیا به دلیل ترامپ خدشه دار شده است و باید در این خصوص تحقیق گردد.

بایدن استیضاح ترامپ را مربوط به کنگره دانست و در عین حال ادامه داد: سریع ترین راه برای خارج شدن ترامپ از کاخ سفید مراسم تحلیف در 20 ژانویه است. زمانی که رئیس جمهور شوم در مورد بسیاری از موضوعات مخالف تصمیمات ترامپ کار خواهم کرد.

دونالد ترامپ که پیش از این نیز گفته بود در مراسم تحلیف اول بهمن شرکت نمی نماید، دیشب هم با انتشار پیامی خاطرنشان کرد: به همه کسانی که سوال می نمایند؛ در مراسم تحلیف جو بایدن در 20 ژانویه شرکت نخواهم کرد.

وی گفت: حتی با وجودی که تماما مخالف نتیجه این انتخابات هستم و واقعیات صحت حرف های من را ثابت می نماید، با این حال پیرو قانون روز 20 ژانویه قدرت را واگذار می کنم.رئیس جمهور امریکا اضافه کرد: همیشه گفته ام که به مبارزه مان ادامه می دهد تا مطمئن شویم که تنها آرای قانونی شمارش گردد. اگرچه این مساله معرف خاتمه عالی ترین دوره نخست در تاریخ ریاست جمهوری است، اما آغازگر مبارزه ما برای بازگرداندن عظمت دوباره به آمریکاست.

منبع: جام جم آنلاین

به "بایدن: بهتر که ترامپ نمی آید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: بهتر که ترامپ نمی آید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید