بازی حساسی مقابل پارس جم داریم، فولاد دنبال رتبه بالای جدول است

به گزارش وبلاگ یادگیری، افشین قطبی عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی فولاد مقابل پارس جنوبی جم گفت: همه ما منتظریم تا رقابت های لیگ برتر آغاز گردد، فردا شاهد بازی قشنگ و حساسی بین دو تیم خواهیم بود و امیدوارم طرفداران هر دو تیم با حضور خود به استادیوم، فضای هیجان انگیزی برای دو تیم رقم بزنند.

بازی حساسی مقابل پارس جم داریم، فولاد دنبال رتبه بالای جدول است

قطبی درمورد پیش بینی اش از مسابقه فردا گفت: من پیش بینی نمی کنم کوشش می کنم هر روز صبح زود بیدار شوم و کار کنم تا با یاری کادرفنی و بازیکنان بهتر شویم.در لیگ 10 امتیاز عقب هستیم و بازی فردا برای ما خیلی حساس است و کوشش می کنیم تیم بهتری باشیم. دوست داریم لیگ را در بالای جدول تمام کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان بیان داشت: همه بازیکنان ما برای بازی مهم فردا مقابل پارس جنوبی جم آماده هستند. همه ما برای بازی آماده هستیم.

قطبی درمورد سیسستم بازی تیم فولاد خوزستان توضیح داد: 4-3-3 بازی می کنیم در دفاع هم 4-5-1 بازی می کنیم ولی برای من سیستم مهم نیست. سعی نموده ام که بازیکنان را در پست هایی به کار بگیرم که راحت هستند. مطمئن هستم روز به روز بهتر می شویم و تا الان نیز بازیکنان ما خیلی پیشرفت نموده اند.

وی ادامه داد: تیم فولاد را خیلی دوست دارم بازیکنان وظیفه شناسی دارند. بازیکنانی که سعی کردیم جذب کنیم داخلی و خارجی بودند. تعدادی از بازیکنان داخلی دیرتر از آنچه انتظار داشتیم به تیم اضافه شدند. بازیکن خارجی هم به جمع ما اضافه نشده است.

افشین قطبی در خصوص اینکه آیا شما اول بازیکن می گیرید و بعد سیستم انتخاب می کنید یا برعکس، اظهار داشت: وقتی به فولاد آمدم تیم بسته شده بود. سعی کردیم از بازیکنان موجود و خلاقیت و تواناییشان استفاده کنیم. سخت است که بازیکنی که بیش از 20 سال بازی نموده اند را تغییر داد.

وی در خصوص اینکه تارتار از گزینه های مربیگری برای فولاد بوده و شناخت خوبی از این تیم دارد، گفت: احترام زیادی برای همکارانم قائل هستم. تارتار در هر باشگاهی که کار نموده پیروز بوده و باید کوشش کنیم که فردا خودمان را بالاتر برسانیم. و جواب اینکه تارتار تیم من را می شناسد یا نه باید بگویم که به اندازه کافی اطلاعات زیادی از هم داریم حتی در اردوی کیش هر دو تیم در یک هتل بودیم و صبح بخیر و شب بخیر به یکدیگر می گفتیم.

سرمربی فولاد خوزستان در خصوص تفاوت فوتبال ایران و چین بیان داشت: در 7 کشور مختلف کار کردم و هر کشور فرهنگ و خصوصیات خودش را داشت. از پایه دارند در حال ساختن بازیکن خوب برای فوتبال هستند و فوتبال چین پول خوبی دارد و استادیوم های مختلفی دارد و شک نکنید که در 10 سال آینده چین یکی از بهترین تیم های آسیا می گردد. باشگاه چینی هم اکثر بازیکنانشان از خارج می آیند و لژیونر هستند.

وی در خصوص تیم ملی و نتایجش در جام ملت ها بیان داشت: من در جایگاهی نیستم که در خصوص فوتبال ملی نظر بدهم.

قطبی در خصوص وضعیت سینا مریدی و حضورش در پرسپولیس، توضیح داد : این موضوع واقعیت ندارد و تنها واقعیت هم این بوده که از پرسپولیس درخواستی ندیده ایم و ایشان خود مایل بود در فولاد بماند که قراردادی سه ساله دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی حساسی مقابل پارس جم داریم، فولاد دنبال رتبه بالای جدول است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی حساسی مقابل پارس جم داریم، فولاد دنبال رتبه بالای جدول است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید