بارتومئو: بارسلونا باید برای دوران بدون مسی آماده گردد

به گزارش وبلاگ یادگیری، رئیس باشگاه بارسلونا می گوید که این تیم باید به تدریج خود را برای دوران پس از جدا شدن لیونل مسی آماده کند.

بارتومئو: بارسلونا باید برای دوران بدون مسی آماده گردد

به گزارش وبلاگ یادگیری، تماشای بازی های تیم فوتبال بارسلونا بدون لیونل مسی، سناریویی است که نه فقط طرفداران این تیم بلکه اکثر فوتبال دوستان دنیا دوست ندارد آن را تجسم نمایند اما رئیس این باشگاه می گوید آبی و اناری ها باید به تدریج خود را برای رخ دادن چنین اتفاقی آماده نمایند.

مسی در حال حاضر 31 ساله است اما خوسپ ماریا بارتومئو معتقد است که بارسلونا از هم اکنون باید برای روزی که کاپیتان آرژانتینی اش تصمیم به آویزان کردن کفش هایش بگیرد، آماده گردد.

بارتومئو در گفت و گو با شبکه BBC گفت: من می دانم که مسی یک روز بازنشسته خواهد شد و ما باید باشگاه را برای آن روز آماده کنیم. ما داریم بهترین بازیکنان و مهره های جوان را به تیم اضافه می کنیم چون باید این دوران موفقیت مان را که ادامه دهیم و این مسئولیت ماست.

بارتومئو که در یکی دو فصل اخیر برای خرید بازیکنان مانند فرنکی دی یونگ، عثمان دمبله، آرتور، ژان کلر تودیبو و امرسون سرمایه گذاری نموده اضافه نمود: دوران ریاست من در بارسلونا دو سال دیگر به سرانجام می رسد و به همین دلیل من باید باشگاه را در بهترین شرایط ممکن به رئیس بعدی تحویل دهم و به او بگویم که این میراث ما برای اوست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارتومئو: بارسلونا باید برای دوران بدون مسی آماده گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارتومئو: بارسلونا باید برای دوران بدون مسی آماده گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید