امامی فر: تا آخرین لحظه باتفکرات حرفه ای علی کریمی پیش می رویم

به گزارش وبلاگ یادگیری، مربی سپیدرود معتقد است که باید از تیمش حمایت گردد تا به سرنوشت تیم های قدیمی مانند برق شیراز دچار نشوند.

امامی فر: تا آخرین لحظه باتفکرات حرفه ای علی کریمی پیش می رویم

به گزارش وبلاگ یادگیری، سپیدرود و ذوب آهن در هفته نهم لیگ برتر به تساوی بدون گل رسیدند. علیرضا امامی فر در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: در یک کلام می توانم بگویم که بدشانس بودیم. دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. پس از تعطیلات تیم از شرایط مسابقه دور شده بود و نتوانستیم در نیمه دوم، آن بازی که توقع داشتیم را به نمایش بگذاریم. ذوب آهن چهار دوره در بازی های آسیایی حضور داشته و نیمکت خوبی داشت.

او اضافه کرد: در نیمه دوم تغییراتی به وجود آوردیم و برای اولین بار دو بازیکن تیم امیدمان را در لیگ برتر بازی دادیم. آن ها سربلند از این بازی خارج شدند و فکر می کنم اگر به همین شکل ادامه دهیم، شرایطمان بهتر خواهد شد. شما دیدید که تا دقیقه 90 بازیکنان به چه شکل با جان و دل به ذوب آهن فشار آوردند. فکر می کنم این اتفاق با حمایت طرفداران فهیم سپیدرود رقم خورد. متاسفیم که نتوانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. همچنین تیم داوری با دوندگی فراوان، قضاوت خوبی در این دیدار داشت.

مربی سپیدرود در ادامه درباره موقعیت هایی که این تیم مقابل ذوب آهن از دست داد، گفت: خوشبختانه همه کارها با همکاری انجام می گردد و با تفکرات آقای کریمی کارهایمان را انجام می دهیم. در نیمه دوم متوجه شدیم که با پاس های کوتاه حریف خط هافبک ذوب آهن نیستیم و به سراغ بازی مستقیم رفتیم. دوندگی فوق العاده بازیکنان یاری کرد که موقعیت هایی ایجاد کنیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

امامی فر در پاسخ به این سوال که آیا سپیدرود برای نباختن به میدان می رود و این که سپیدرود چه زمانی به نخستین پیروزی اش می رسد گفت: این تفکر شماست که سپیدرود برای نباختن وارد زمین می گردد. ما نزدیک به دو ماه است که تیم را تحویل گرفتیم و 10 جلسه تمرین آمادگی جسمانی در سالن انجام دادیم. پیک تمرینی ما روزهای محدودی است و چند مسئله را همزمان جلو می بریم. ما باتوجه به تفاضلی که داریم برای دریافت امتیاز به زمین می رویم. در بازی صنعت نفت برای پیروزی به زمین رفتیم اما در بازی امروز هفت مصدوم داشتیم.

او ادامه داد: اینطور نیست که 70 دقیقه تیم مقابل بازی کند و تنها 5 دقیقه ما بازی کنیم که اگر به این شکل بود تماشاگران ما را تشویق نمی کردند. بحث بدنسازی هم یک مبحث تخصصی است و در حیطه تخصص هرکسی نیست و باید متوجه باشید تیمی که در می خواهد در شرایط مسابقه قرار گیرد، باید باتوجه به شرایط بدنی بازیکنان تمریناتش را برنامه ریزی کند. اینطور امکان پذیر نیست که شما بخواهید دو جلسه در روز تمرین کنیم. میانگین سنی ما بالا است و نمی توانیم فشار زیادی بیاوریم. ما برای یک پروسه یک ساله بدنسازی انجام می دهیم نه برای یک بازی یا دو بازی. ما 50 روز به خاطر جام ملت ها تعطیلی داریم که باید از آن استفاده کنیم. تیمی که در انتهای جدول است احتیاج به زمان دارد تا خودش را باور کند.

مربی سپیدرود در خاتمه گفت: به هر حال بازیکنان مصدوم که به تمرین برگردند به ما یاری می نماید. ما به روی تمام بازیکنان حساب باز کردیم و تا لحظه آخر با تفکرات حرفه ای علی کریمی پیش می رویم و به امید خدا سهمیه رشت در لیگ برتر حفظ می گردد. مسائل عدیده ای پیش روی سپیدرود وجود دارد که امیدوارم شرایط روز به روز بهتر گردد. اگر می خواهید سپیدرود به سرنوشت برق شیراز و صباباتری دچار نگردد باید هرروز از آن حمایت کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امامی فر: تا آخرین لحظه باتفکرات حرفه ای علی کریمی پیش می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی فر: تا آخرین لحظه باتفکرات حرفه ای علی کریمی پیش می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید