اعتراف دیرهنگام برانکو: اشتباه کردم سیدجلال را خط زدم

به گزارش وبلاگ یادگیری، من بیش از 10 سال پیش این بازیکن را یک بار به تیم ملی دعوت نکردم اما الان متوجه شده ام که اشتباه نموده بودم.

اعتراف دیرهنگام برانکو: اشتباه کردم سیدجلال را خط زدم

به گزارش وبلاگ یادگیری ، بخشی از کنفرانسی که به مناسبت خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی برگزار گردید، به پرسش و پاسخ برانکو با وبلاگ یادگیری گذشت اما آنها جز سیدجلال و خداحافظی اش موضوع دیگری برای صحبت نداشتند و آقای سرمربی از همان ابتدا آغاز کرد به تعریف و تحسین از کاپیتانش: واقعاً لذت بردم از حضور این همه عکاس و خبرنگار. شما با این کار احترام ویژه ای از جانب خودتان به سیدجلال حسینی نشان دادید. سیدجلال حسینی جزئی از تیم و خانواده ماست اما می خواهم بابت همه فداکاری ها و همکاری هایش با تیم ملی از او تشکر کنم. جلال حسینی با 115 بازی ملی افتخار خانواده، تیم ملی و پرسپولیس شده است.

جالب تر وقتی بود که پروفسور، سیدجلال را در رده ستاره هایی همچون لوکا مودریچ قرار داد: من مربی باتجربه ای هستم. تیم ها و بازیکنان زیادی را پرورش داده ام. ستاره های دنیا را هم تمرین داده ام، بازیکنانی که آقای گل جام دنیای شده اند و در تیم های بزرگی بازی نموده و می نمایند. به عنوان مثال بازیکنی مانند لوکا مودریچ شاگرد من بوده و اکنون شانس کسب توپ طلای دنیا را دارد. به نظرم سیدجلال حسینی هم در طبقه چنین بازیکنانی واقع شده است و یکی از بزرگ ترین بازیکنانی است که من تمرینش داده ام. این افتخاری است برای من که کنار چنین بازیکنی کار نموده ام.

اگر فکر می کنید برانکو تمجیدهایش از سیدجلال حسینی را در همان چند جمله بالا خلاصه نموده، سخت در اشتباهید چرا که آقای سرمربی همچنان حرف دارد برای گفتن: از سیدجلال تشکر می کنم که در دو سه سال گذشته دست راست من در تمرینات بوده. بر همین اساس نتایج درخشانی در چند وقت اخیر کسب کردیم و این هم به دست نمی آمد جز با همکاری و کوشش همه. متأسفانه امروز فضا به اندازه کافی در سالن کنفرانس نبود تا همه همبازیان او حضور داشته باشند. البته ما یک گردهمایی خصوصی هم بعد از این مراسم داریم. جا دارد از طرف خودم، بازیکنانم و همکارانم یک یادگاری هم به جلال حسینی بدهم. این هدیه کوچکی است به پاس تمام کوشش هایی که برای تیم ملی انجام داد.

ایوانکوویچ در مورد سیدجلال حسینی یک حسرت هم دارد: بسیار زیبا بود که سیدجلال بسیار از همه مربیانش تشکر کرد، اما نگفت که من وقتی سرمربی تیم ملی بودم، او را خط زدم. من بیش از 10 سال پیش این بازیکن را یک بار به تیم ملی دعوت نکردم اما الان متوجه شده ام که اشتباه نموده بودم. الان اگر مربی تیم ملی بودم قطعاً او را دعوت می کردم. البته من علیه هیچ کس صحبت نمی کنم. جلال حسینی به عنوان بهترین دفاع ایران از نظر همه کارشناسان انتخاب شده و همچنین بهترین بازیکن ایران هم شد که استحقاقش را داشت. این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا و فشار مسابقات هم فرم خوب بدنی خود را نشان داد و من یک بار دیگر از او تشکر می کنم.

پرسش بعدی که وبلاگ یادگیری پیش روی برانکو گذاشتند، درباره تیم ملی بود و انگار به زبان بی زبانی می خواستند به او بگویند هوای تیم ملی را داشته باشد. پس پرسیدند: آیا اکنون و در فاصله نزدیک به یک ماه مانده تا آغاز جام ملت های آسیا نباید همه با تیم ملی همکاری داشته باشند و اتحاد ملی صورت بگیرد؟ و برانکو ایوانکوویچ در پاسخ گفت: من بارها در این مورد صحبت نموده ام و الان هم باید بگویم که حمایت از تیم ملی موضع مشترک ماست. نه به صورت رسمی، بلکه از صمیم قلب پرسپولیس، بازیکنان، مدیریت و طرفداران این باشگاه همیشه طرفداران تیم ملی خواهند بود.

سپس برای اینکه خیال همه را راحت کند، ادامه داد: در این مدت هم خودتان می توانید شهادت دهید که هیچ زمانی با هیچ تصمیم تیم ملی مخالفت ننموده ایم و در تمام اردوها هم ملی پوشان ما به موقع سر تمرینات رفته اند. همان طور که سیدجلال حسینی گفت ما بزرگ ترین طرفداران تیم ملی خواهیم بود. مهم نیست چه کسی بازی کند، چه کسی مدیر باشد و چه کسی مربی تیم ملی باشد. نمی دانم چرا همیشه به درگیری و اختلافات پرسپولیس و تیم ملی اشاره می گردد! آیا تا به حال کسی دیده که ما علیه تیم ملی صحبت کنیم؟ این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و ما همیشه حامی و طرفدار تیم ملی هستیم.

2 - 670

منبع: ایران ورزشی

به "اعتراف دیرهنگام برانکو: اشتباه کردم سیدجلال را خط زدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف دیرهنگام برانکو: اشتباه کردم سیدجلال را خط زدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید